Китайських панд мирили за допомогою яблук

0 174

У китайському центрі панд в Ченду два самця не поділили територію і почали сваритися. Розняти їх вдалося лише за допомогою яблук. Про це розповідає «Моя Планета».

Один з мешканці центру, Ци Го, рішуче не погодився зі спробою іншого − Сін Гуана, проникнути на його частину вольєра. Розняти забіяк вдалося, запропонувавши їм яблука. І як відзначають співробітники центру, ніхто не постраждав. Надалі самців розсадять по різних вольєрах.

Цікаво, що тварин годують особливим «Пандовим пирогом» на основі волокон бамбука. За смаком він нагадує традиційний яблучний пиріг з горіхами, і ним часто пригощаються навіть співробітники парку.

У дикій природі великі панди живуть лише в Китаї, і тільки в кількох гірських районах країни. Даний вид тварин тривалий час вважався вимираючим: в 1976 році на волі жила лише 1 тисяча бамбукових ведмедів. Тому влада Китаю ухвалила ряд природоохоронних заходів, і вже до 2016 року кількість панд в лісах зросла до 1864 особин. Значну роль у збереженні рідкісних ведмедів відіграла наявність центрів по їх захисту та розведенню, і одним з найвідоміших подібних місць є Ченду. Першими мешканцями науково-дослідного центру з вивчення і розведення великих панд було 6 врятованих бамбукових ведмедів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!