Ключем до ринку яблук Великобританії є вирощування яблука сорту Ренет Кокса, довели у Новій Зеландії

0 208

Майже 50% всіх яблук, що вирощуються у Великобританії, − сорту Ренет Кокса Помаранчевий. В Україні він майже невідомий. Проте, сорти, вирощені на його базі, користуються популярністю. Це, зокрема, Чемпіон, Елстар, Гала. Про аспекти, які варто враховувати українським виробникам яблук, розповідає AgriGator.

Ренет Кокса в Новій Зеландії збирають першим (ще у лютому) для відправки на зовнішній ринок, і передусім, − до Великої Британії, а у березні-квітні яблука цього сорту вже наповнюють англійський ринок.

За спостереженнями експертів видання, з 40-50 тис тон яблук, які щорічно експортуються з Нової Зеландії до Великобританії, майже половину становлять яблука сорту Ренет Кокса.

Для порівняння:Україна минулого року експортувала загалом близько 40 тис тон яблука, і у даному обсязі були яблука, призначені для промислової переробки.

Британці обирають яблука сорту Ренет Кокса за кислуватий, з нотками вишні й анісу смак, а ще − за помаранчево-червоний колір з карміновими плямами на жовтому тлі. Крім того, яблука цього сорту мають середній розмір, що подобається багатьом покупцям.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!