Коли очікувати подешевшання овочів та ягід?

0 55

Похолодання призвело до зменшення пропозиції ранніх овочів та ягід в Україні. Це, у свою чергу, відобразились на цінах – капуста та інші овочі, суниця садова цього тижня дещо подорожчали, повідомляє SEEDS.

Минулого тижня практично завершився сезон капусти урожаю минулого року. Також завершилась реалізація суперранніх сортів.

“У сегменті суниці садової цього тижня також не обійшлось без кардинальних змін цінових тенденцій. Якщо у попередній період ціни на ягоду в Україні поступово просідали, підтримку чому надавали сприятливі погодні умови, вже наприкінці звітного періоду на ринку суниці домінували нові — позитивні — цінові тенденції. До того ж, погодні умови в Україні останніми днями суттєво погіршилися, що безпосередньо негативно вплинуло на кількісні та якісні показники останніх партій суниці від місцевих виробників”, – зазначають фахівці проєкту АПК-Інформ: овочі та фрукти.

Зміна погоди та пожвавлення пропозиції протягом найближчих тижнів призведуть до подешевшання ягід, а також капусти й інших овочів.

“Найближчим часом у сегменті суниці садової можуть відбутися деякі позитивні зрушення саме для споживачів. Як тільки погодні умови в Україні стабілізуються й встановиться переважно суха тепла та сонячна погода, пропозиція ягід на внутрішньому ринку, маються на увазі вільні від бойових дій та неокуповані території, стрімко зросте. Щодо пропозиції капусти, на думку експертів та учасників ринку, ситуація має усі шанси вирівнятись вже найближчим часом”, – повідомляють аналітики.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!