Коли подешевшає капуста?

0 165

Ще минулого тижня ціни на ранню капусту в Україні знижувалися через зростання пропозиції від українських виробників, які саме зібрали урожай суперранніх сортів. Наразі збір такої капусти завершується, тому і її пропозиція на ринку зменшилась. Цього тижня середня ціна на продукт зросла на 45%, пише SEEDS. Коли ж очікувати новини про подешевшання продукту?

“Наразі фермери з південних областей та Закарпаття продають капусту врожаю 2022 року по 30-35 грн/кг ($1,03-1,20/кг), що в середньому на 45% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Причину цінових коригувань виробники пояснюють періодом міжсезоння. Також, варто зазначити, що продаж торішньої білокачанної капусти цього тижня практично завершився. При цьому попит на капусту залишається досить високим, що дозволяє фермерам підвищувати відпускні ціни.

Сьогодні білокачанна капуста нового врожаю в Україні вже коштує в середньому в 2,6 рази дорожче, ніж за аналогічний період минулого року”, – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Збір суперранньої капусти завершується. Урожай дещо пізніших сортів почне з’являтися за два тижні. Саме тоді варто очікувати зростання пропозиції капусти внутрішнього виробництва та зниження цін.

Читайте також: Ціни на овочі в Україні: що буде далі?

Далеко не усі громадяни України зараз можуть спробувати овочі борщового набору нового врожаю через те, що традиційно сезон для більшості з них починається на Херсонщині, яка на сьогодні повністю окупована. Найближчим часом на українському ринку з’являться морква, буряк, цибуля нового врожаю із Миколаївської та Одеської областей, утім ціни на цю продукцію будуть значно вищими, ніж минулого року.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!