Колишні АТОвці будують під Миколаєвом теплиці та лінію з виробництва паливних брикетів

1 2 045

Кооператив учасників бойових дій на Донбасі “ОБЕРІГ-Агро” реалізує в Доманівській і Мостівській ОТГ Миколаївської області проект будівництва теплиць і лінії з брикетування.

В квітні 2020 року члени кооперативу виграли грант Манітобської ради з міжнародного співробітництва (MCIC, Канада), весь цей час активно опановують тонкощі ведення бізнесу, вивчають господарські відносини, на початку серпня вже плануються будівельні та налагоджувальні роботи.

“Згуртувати людей дуже важко. Хлопці – молодці, об’єднались. Ми розуміємо, що за кооперативами майбутнє, тому сприяння членам “ОБЕРІГ-Агро” в розвитку кооперативу – в інтересах нашої громади”, – підкреслила голова Мостівської сільської об’єднаної територіальної громади Надія Бабанська.

Потужність лінії з брикетування – 250 кг паливних брикетів на годину, отже у новому паливному сезоні мешканці регіону будуть мати можливість використовувати альтернативне паливо. У зимовий сезон у теплицях члени кооперативу планують вирощувати зелень, а потім овочі.

Захисники України та члени родин загиблих воїнів з Доманівської та Мостівської ОТГ Миколаївської області об’єднались у кооператив, щоб заробляти на життя та мати можливість підтримувати родичів загиблих у війні на Донбасі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією UHBDP

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. коля пише

    Ну эти может что полезное и зделают хотя бы для себя! А основная био-масса которая была там так и продолжает ширятся и бухать бегая по митингам! И наоткрывали охранных кантор где охраняемые объекты сами и обворовывают!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!