Колишні кияни розвивають агротуризм на Черкащині  

0 240

Кияни Андрій і Гася Оксюковські покинули великий мегаполіс та переїхали в село Водяники Черкаської області. Тут, на “Фермі для Друзів”, подружжя розвиває український агротуризм. Птицю, кролів, ягоди й овочі вирощують виняткого традиційними методами.

“Ми кияни, які одного дня переїхали в село і вирішили приймати активну участь у розвитку агротуризму в Україні.

Ми вирощуємо птицю, кролів, ягоди й овочі традиційними методами – без хімічних добрив і стимуляторів росту. Земля, сонце і вода самостійно чудово справляються з усіма процесами. А птицю й кролів ми годуємо звичайним зерном та комбікормом”, – розповідають фермери.

“Двері нашого господарства завжди відчинено і багато друзів вже переконалися в натуральності наших продуктів. Ми вважаємо, це найвищий рівень довіри”, – вважають Андрій і Гася Оксюковські.

Свій сучасний фермерський будинок молоді фермери звели у форматі guest-house. Гостей ферми дивують не тільки екопродуктами та авторською кухнею, а й затишним відпочинком у яблуневому садочку.

Агротуризм (agritourism) – відпочинковий вид туризму, зосереджений на сільських територіях, який передбачає використання сільського (фермерського) господарства з метою рекреації, освіти чи активного залучення до традиційних форм господарювання.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Ферми для Друзів

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!