Колишній десантник втілює в життя мрію про лавандові поля

0 485

Андрій Дробіт — колишній десантник, а нині садівник, бізнесмен та учасник проєкту МОМ з реінтеграції ветеранів. У 2015 він почав військову службу на сході України, а повернувшись додому, хотів знов узятися до будівництва, та здоров’я було вже не те.

Нову справу обирав душею. “Мама розповідала, що я коли був маленький, завжди копирсався в землі. Та й взагалі кажуть, що рослини заспокоюють. Вийдеш собі в садочок, посидиш трохи на гойдалці, і на душі краще стає. Коли людина 24 години на добу й сім днів на тиждень постійно напружена й проживає в такому стресі рік чи півтора, дуже хочеться спокою”, – каже Андрій Дробіт.


Мрія про лавандові поля

Андрій Дробіт — колишній десантник, а нині садівник, бізнесмен та учасник проєкту МОМ з реінтеграції ветеранів. В університеті Андрій навчався на радіомонтера й контролера радіоелектронної апаратури, проте за фахом ніколи не працював. Заробляв на будівництві в Україні й за кордоном, мав власний бізнес із продажу дверей та вікон. У 2015 почав військову службу на сході України. Повернувшись додому, хотів знов узятися до будівництва, та здоров’я було вже не те. Нову справу обирав душею: «Мама розповідала, що я коли був маленький, завжди копирсався в землі. Та й взагалі кажуть, що рослини заспокоюють. Вийдеш собі в садочок, посидиш трохи на гойдалці, і на душі краще стає. Коли людина 24 години на добу й сім днів на тиждень постійно напружена й проживає в такому стресі рік чи півтора, дуже хочеться спокою».Як ветеран, Андрій отримав землю поруч із батьківською хатою. Кілька тижнів разом із батьком розчищали ділянку від чагарників, а потім звели теплиці. Сьогодні на Андрієвому подвір´ї вишикувалися тисячі саджанців туй, а теплицях, залежно від сезону, ростуть салат, огірки, лаванда та ірландська троянда еустома, розсаду якої замовляли аж у Голландії.Разом із партнерами Андрій також займається озелененням ділянок, обрізкою садів, доглядом за газонами, а ще веде інтернет-сторінку з продажу декоративних рослин. Як грант від МОМ на кошти Євросоюзу ветеран отримав газонокосарку, секатори й інший завжди необхідний дрібний садовий інвентар.Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL

Gepostet von IOM Ukraine am Mittwoch, 3. Juni 2020


Як ветеран, Андрій отримав землю поруч із батьківською хатою. Кілька тижнів разом із батьком розчищали ділянку від чагарників, а потім звели теплиці. Сьогодні на Андрієвому подвір´ї вишикувалися тисячі саджанців туй, а теплицях, залежно від сезону, ростуть салат, огірки, лаванда та ірландська троянда еустома, розсаду якої замовляли аж у Голландії.

Разом із партнерами Андрій також займається озелененням ділянок, обрізкою садів, доглядом за газонами, а ще веде інтернет-сторінку з продажу декоративних рослин. Як грант від МОМ на кошти Євросоюзу ветеран отримав газонокосарку, секатори й інший завжди необхідний дрібний садовий інвентар.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією IOM Ukraine

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!