Компанія SpaceX вивела у космос перший український агросупутник

0 182

На початку цього року компанія Space X вивела у космос перший український агросупутник сузір’я EOSDA компанії EOS Data Analytics. Він слугуватиме у якості постачальника аналітики супутникових зображень на основі штучного інтелекту, для підтримки впровадження методів сталого сільського господарства та екологічного моніторингу лісових угідь шляхом надання високоякісних даних для аналізу, пише SEEDS.

Про це повідомили представники компанії Space X.

Фахівці зазначають, що EOSDA до 2025 року має охопити до 100% країн із найбільшою площею сільськогосподарських угідь та лісів (98,5% таких земель на планеті). До того часу за допомогою супутника щодня буде вестися спостереження за близько 12 млн км2.

Читайте також: Чому у сільському господарстві варто застосовувати супутникові технології?

“EOS SAT допоможе агробізнесам контролювати ріст культур і виявляти спеку, холод, нестачу води, поширення бур’янів, напади шкідників та інші проблеми, що загрожують посівам. Компанії також зможуть оптимізувати використання ресурсів на основі карт продуктивності та вегетації, наданих супутниковим угрупованням, перевіряти ефективність нових засобів захисту рослин або добрив, керувати зрошенням, оцінювати врожайність, а також позбутись зайвих перевірок полів, таким чином зменшуючи використання палива, та багато іншого”, – зауважують в компанії.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!