Компанія з Харківщини почала виробляти рідкі добрива під Вінницею

0 133

У Вінницькій області запустили нову виробничу ділянку з виробництва рідких добрив. На ній випускатимуть популярні марки стартових добрив та добрив для позакореневого живлення TM Quantum, пише SEEDS.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Facebook харківської науково-виробничої компанії “Квадрат”.

“Що дасть українським аграріям відкриття нашої нової виробничої ділянки? Запуск вінницького підрозділу дозволить на 40% збільшити потужності по виробництву Квантум Діафан ACTion та листових добрив TM Quantum, а також складські потужності НВК КВАДРАТ.

Відкриття промислових потужностей на Вінниччині дозволить суттєво скоротити строки та вартість доставки нашої продукції до сільгоспвиробників Центру та Заходу України! На сьогодні, перші партії продукції вже відвантажено нашим партнерам”, – йдеться у повідомленні.

Місце розташування виробничих потужностей у компанії не розкривають. Однак кажуть, що повної релокації не робитимуть. «Не зважаючи на те, що наше основне виробництво знаходилося дуже близько до зони бойових дій, ми не робили його релокацію. Завод працював та продовжує працювати», – пишуть на сторінці компанії.

Читайте також:  Сонячне фермерство – майбутнє агробізнесу України

НВК «Квадрат» створена у 2010 році, як приватна компанія, що займається дослідженнями в галузі живлення рослин, розробкою та виробництвом високоефективних добрив. Головний завод «Quantum» знаходиться у Харківській області та має повний цикл виробництва спеціальних добрив під власними торговельними марками і для Private Label.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!