Конопляне хутро, молоко і будматеріали: український Конопляний Ярмарок шокував новими товарами

0 913

У Києві пройшов другий за рахунком “Конопляний Ярмарок”. Цьогоріч у столичному Національному комплексі “Експоцентр України” свої унікальні товари, виготовлені з конопель, представили 60 компаній з України та світу.

Минулого року відвідувачів та й самих учасників ярмарку було майже  вдвічі менше, розповіла SEEDS Валерія Конєва, організатор “Конопляного Ярмарку”.

“Минулого року було гостей 2,5-3 тисячі, а учасників – 36. В цьому році експонентів 60 – майже вдвічі більше, а гостей очікуємо 4-5 тисяч.

Українцям цікаво, що таке коноплі, які вони бувають і взагалі, що таке конопляна галузь”, – зазначила Валерія Конєва.


За словами організатора Ярмарку, цьогоріч асортимент виставки значно розширився, додалося чимало унікальних для України товарів.

“Панелі для будівництва. Шуби з конопель – конопляне хутро. Дуже багато технологій для теплиць. Є шоколад, халва, льодяники”, – додає Валерія Конєва.

Молоко, смаколики, мед, взуття, одяг, чаї, і навіть косметика – вся продукція, продемонстрована на виставці вироблена з технічних сортів конопель, які не мають психотропної або наркотичної дії.Виставка привернула увагу не тільки українців, дізналися про неї і закордоном, каже Валерія Конєва.

“Насправді нам писали американці, чехи, з Нідерландів. Мали бажання приїхати. Іноземці, на жаль, у зв’язку з карантином, не можуть цього зробити. Є тільки деякі представники компаній”, – додає організаторка “Конопляного Ярмарку”, сподіваючись, що масштабність події наступного року вражатиме.


Як заробити на нішевих продуктах в Україні? В яке крафтове виробництво доцільно інвестувати і які технології допоможуть зібрати максимальний врожай?

Відповіді на ці питання Ви почуєте від провідних агрофахівців під час Міжнародної конференції:

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”

від Sapienza.media

28 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ).  

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!