«Контрабанді свинини – STOP!» – сказали в Асоціації тваринників України

0 212

Останнім часом зафіксовано зростання контрабанди свинини з країн Євросоюзу. Інформація про те,що нелегальний імпорт свинини практично поставлено на потік, в Асоціацію тваринників України (АТУ) почала надходити ще в кінці минулого 2018 року. Ця ситуація не тільки сприяла різкому падінню цін на вітчизняну продукцію, а створювала ризики для санітарно-епідеміологічного благополуччя та продовольчої безпеки.

В АТУ це не залишили без уваги і для того, щоби усунути подібні ризики і захистити українських виробників, було прийняте рішення звернутись напряму до Прем’єр-Міністра України. У зверненні до Володимира Гройсмана голова Асоціації Ірина Паламар закликала звернути увагу на цю ситуацію та посилити прикордонний та митний контроль, щоб запобігти «сірому» імпорту свинини з Західної Європи.

Це звернення дало свої результати. «За нашою інформацією, зараз контроль над імпортом на кордоні значно посилився. Через це вже з початку тижня спостерігаємо зростання ціни на живець в окремих регіонах на 3-5 гривень, – повідомила Ірина Паламар, – Це наша чергова перемога! Сподіваємося, що посилений контроль продовжуватиметься й надалі, а контрабанда припиниться зовсім. Адже дуже хочеться, аби наші свинарі мали змогу розвиватися, як і економіка в цілому».

SEEDS.org.ua  за матеріалами  https://usba.com.ua/mi-pospriyali-abi-cini-za-zhivec-svinini-zrosli-mayzhe-na-5-griven-golova-atu-irina-palamar

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!