Контролюємо хвороби зернових колосових культур

0 578

Довгоочікувані опади у вигляді дощів, які пройшли по всій території України, принесли не лише необхідну культурам вологу: одночасно, вони створили сприятливі умови для розвитку та поширення хвороб озимих зернових культур.

Щоб захистити культурні рослини від потенційної загрози, експерти “UKRAVIT” нагадують про необхідність фунгіцидних обробок посівів: проведені своєчасно та з використанням високоефективних препаратів, вони допоможуть запобігти втратам через хвороби до 20 % вашого майбутнього врожаю.

Щорічно озимі зернові потерпають від численних хвороб – борошнистої роси, септоріозу, прикореневих гнилей, фузаріозу, іржі, плямистостей та інших, – відзначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – І сьогодні сукупність температури повітря та вологості, яка встановилася після останніх дощів, будуть сприятливими для поширення збудників хвороб у ваших посівах.

Щоб цього уникнути, необхідно ретельно проводити моніторинг стану посівів і за найперших ознак прояву хвороб, а краще – навіть профілактично застосовувати високоефективні фунгіциди.

Та навіть якщо симптоми ще не встигли проявитися, я б радив усе одно провести фунгіцидну обробку у фазі прапорцевого листка-колосіння: таким чином, ви зможете попередити ураження озимих та ярих зернових і зберегти свій майбутній врожай“.

Як для лікувальних, так і для профілактичних цілей Олександр рекомендує обрати високоефективний системний фунгіцид Аякс (тіофанат-метил, 310 г/л + епоксиконазол, 120 г/л + тебуконазол, 70 г/л). Препарат володіє лікувальною, захисною та викорінюючою дією.

За рахунок поєднання різних високоефективних діючих речовин він забезпечує розширений спектр контрольованих хвороб у посівах зернових колосових культур, а також буряка цукрового та сої. Крім того, завдякисвоєму складу він також попереджує ризик появи резистентності у патогенів.

Оптимальний період застосування Аякс на зернових колосових культурах – профілактично або ж за перших проявів симптомів хвороб. Це гарантує максимальний захист без суттєвої шкоди для культурних рослин.

Препарат забезпечує швидку дію на збудників хвороб і одночасно – тривалий захист культури та її нових приростів. При цьому він проявляє добру сумісність з іншими засобами захисту рослин і мікродобривами та є економічно вигідним рішенням для захисту ваших посівів від найширшого спектра небезпечних хвороб.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!