Конвеєр для кавунів: на Одещині баштанні збирають транспортером

0 1 085

Хоча херсонських кавунів цього року ми ще не куштували, сподіваємось на звільнення “кавунової столиці” України вже найближчим часом. Тим не менше, інші південні регіони країни також багаті на врожай баштанних культур. Наприклад, на Одещині триває збір органічних кавунів. Попри війну, господарства удосконалюють роботу, купують та застосовують нову техніку, пише SEEDS.

Компанія “Дунайський аграрій” придбала транспортер для збору баштанних на полі. Така техніка значно полегшує збір та навантаження кавунів.

“Дуже давно мріяли механізувати збір врожаю наших кавунів. І ось ця мрія здійснилась! Дунайський Аграрій придбав навантажувач- транспортер. Зараз наші робітники, які збирають органічні кавунчики, будуть не так втомлюватись, та також це прискорить збір врожаю”, – зазначає директор компанії Роман Дяжук.

Читайте також: Кавуни в гамаках: незвичайні способи вирощування баштанних культур

Компанія “Дунайський аграрій” також вирощує органічні дині, кабачки, червоний буряк, картоплю, яблука, персики, нектарини, горох та ін. Цього року на полях підприємства виростили кавуни оригінальних форм. Зокрема, можна спробувати баштанні у формі серця та куба. Також компанія почала займатись виробництвом органічного меду.


SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!