Коньячний дім “Таврія” працюватиме з приватними виноградарями України

0 215

Дім маркових коньяків “Таврія” змінює модель виноградарства, залучаючи приватних виноградарів. У Європі ця модель добре зарекомендувала себе, оскільки передбачає дбайливішу роботу з лозою і ручне збирання врожаю.

На замовлення заводу невеликі господарства і приватні аграрії вирощуватимуть виноград без використання промислового оброблення. “Таврія”, зі свого боку, надає партнерам: підтримку досвідчених агрономів, консультації авторитетних європейських виноградарів, контролює якість, викуповує вирощений урожай винограду.

Рішення про перехід на contract growing ухвалили внаслідок значного зростання продажів крафтових та маркових коньяків – у першому кварталі 2020 року продажі цієї продукції зросли удвічі порівняно з аналогічним періодом 2019-го. Загальні продажі Дому маркових коньяків “Таврія” за перший квартал 2020 року зросли на 34% (в дал).

“Сьогодні в Україні багато невеликих аграрних господарств, які дбайливо, з великою теплотою обробляють виноград, піклуючись про кожен кущ. Використання такої моделі партнерства гарантує нам наявність винограду, необхідного для створення наших напоїв. А невеликі виноградники, зі свого боку, здобувають в нашій особі надійного покупця і партнера”, – пояснює генеральний директор ДМК “Таврія” Андрій Сердюк.

Сontract growing/farming (з англ. – підрядне землеробство) – сільськогосподарське виробництво на основі угоди між покупцем і невеликими фермерськими господарствами, які вирощують культури з використанням ощадливих методів і технологій агрономії.

Покупець вказує необхідну кількість та ціну, а фермер погоджується поставити його в майбутньому. Контрактне виноградарство – досить популярний тренд у світовому крафтовому виноробстві, в основі якого – лімітований обсяг партій, авторські рецептури і ручне виробництво.


Дім маркових коньяків “Таврія” – одне з головних виноробних підприємств України. Коньяки “Таврія” виготовляють за класичною технологією з дистиляцією спиртів на апаратах шарантського типу, витримують у 6 500 дубових бочок.

Експортні ринки компанії: Естонія, Литва, Німеччина, Ізраїль, Китай, Білорусь, Канада, Нігерія. ДМК “Таврія” першим в Україні випустив на ринок крафтові коньяки та вина.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Delo.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!