Конярі України перекривали трасу заради порятунку 400 коней

0 214

Днями представники декількох кінних заводів України провели пікетування Офісу президента, вимагаючи відставки Євгена Веретюка — тимчасово виконуючого обов’язки директора Державного підприємства “Конярство України”, яке має 43 тисячі га землі та 14 філій – кінних заводів.

Однак після повернення додому робітники кінних заводів дізналися, що новий директор надав розпорядження відправити на бійню 400 коней.

Не погоджуючись з таким рішенням у п’ятницю, 24 липня, біля сотні працівників та зоозахисників заблокували трасу Бєловодськ-Старобільськ.Конярі з Стрілецького кінного заводу № 60, Новоолександрівського кінного заводу № 64, Лимаревського кінного заводу № 61 та Деркульського кінного заводу № 63 вимагали відставки Веретюка, який, на їх думку, є людиною бізнесмена з Маріуполя Костянтина Згари.

Ця людина є директором Асоціації “Жокей-клуб “Україна” — підприємства, яке єдине в країні реєструє та видає документи коням чистокровної англійської породи. Проти Асоціації відкрито мінімум одне кримінальне провадження. Але найбільший розголос власник  “Мілленніуму” отримав у 2014 році, коли стало відомо, що саме ця людина поставляла президенту України Віктору Януковичу породистих коней для Межигір’я. Тоді за ним закріпилося прізвисько “конюх Януковича”.

Також зоозахисниками було відправлено на ім’я президента Володимира Зеленського  листа з вимогою не допустити забій 400 коней та відсторонити від керівництва ДП “Конярство України” людину з сумнівною репутацією.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Активні Громадяни

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!