Корисний сухий борщ для військових готують на Львівщині

0 460

Багато українських фермерів та підприємств з переробки плодоовочевої продукції з початку повномасштабного вторгнення рф почали допомагати військовим та цивільному населенню. Деякі з них навіть тимчасово повністю переформували роботу. Наприклад, компанія «Фрут банк» з Львівщини, яка раніше спеціалізувалась на виробництві насіннєвих та кісточкових плодів, інших видів плодових дерев, переробці та консервуванні фруктів та овочів, виробництві фруктових та овочевих соків, готових харчових продуктів та ін., тепер виготовляє сухі борщі ля захисників України, повідомляє SEEDS.

«Ми вирішили готувати сухі борщові набори для потреб армії. І вже перші 500 порцій борщу у нас вийшли. Вдячний Мостиському міському голові за підтримку такої ідеї та за надання приміщення для такого виробництва. Попереду багато роботи, але ми готові долучатись до підтримки наших Збройних Сил аби наблизити нашу перемогу», – зазнаає директор КП «Фрут банк» Павло Дигдало.

Тепер готуються до відправлення ще 500 порцій сухого борщу.

Читайте також: Овочі борщового набору: якими будуть ціни до кінця сезону

«Вже за кілька днів готові борщові набори вирушать до наших воїнів захисників та будуть нагадувати своїм смаком та ароматом домашню кухню», – говорить Павло Дигдало.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!