Коронавірус активізував попит на українські заморожені ягоди

0 242

Попри апокаліпсичні прогнози, представники українського агробізнесу не бачать причин для хвилювань у зв’язку з коронавірусом. На думку Тараса Баштанника, директора компанії “Українська ягода”, для плодово-ягідного сектору, аномальна погода і відсутність вологи сьогодні більш серйозна проблема, аніж вірус.

В “Українській ягоді” не очікують масштабного негативного впливу коронавірусу на український агроекспорт. Наразі до компанії активно надходять запити з ЄС на заморожену малину і полуницю, і як зазначає виробник, за останній тиждень частіше, ніж зазвичай.

За словами Тараса Баштанника, основні ризики криються в ускладненій логістиці при експорті продукції влітку. Також, на думку виробника, можливе виникнення перебоїв з поставками товарно-матеріальних цінностей.

“Це можуть бути наприклад, добрива, хімія, або упаковка. На склад зазвичай мало хто завозить подібну продукцію у великій кількості. Цілком можливо, що в сезон, коли виробнику знадобляться пінетки для ягід, раптом виявиться, що завод-виробник знаходився в Італії, і не здійснював відвантажень через коронавірус. Якщо епідемія затягнеться на кілька місяців, таких проблем не уникнути” – констатує Тарас Баштанник.

Як зазначає директор “Української ягоди”, при найбільш негативному розвитку сценарію – при припиненні поставок і заблокованому експорті, компанія планує заморожувати полуницю і малину, і налагоджувати збут на внутрішньому ринку за “розумною ціною” до відновлення експорту.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!