Коронавірус підвищив попит на прополіс

0 1 110

У зв’язку з введенням карантину в Миколаєві та Миколаївській області місцеві пасічники спостерігають підвищення попиту на прополіс. Водночас вартість меду залишається на колишньому рівні, розповів глава Товариства бджолярів Миколаївської області Андрій Галдін.

“Бджолярі продовжують роботу, незважаючи на карантин. Спостерігаємо, що збільшилася реалізація в сторону прополісу. Поки в Миколаєві не спостерігаємо впливу на вартість меду”, – зазначив головний бджоляр області.

До слова, Галдін зазначив, що в зв’язку з ранньою весною бджоли вже увійшли в активний стан. Через це пасічники очікують тривалий сезон.

“Рання весна, і ми відповідно чекаємо, що сезон буде довшим. Те, що бджола раніше вийшла зі сплячки – це вже добре. Посушлива зима на неї ніяк не вплинула, і те, що температура була вищою за середню – це позитив в даному випадку. А так як вона раніше випорожнилась, то зараз менш схильна до захворювань і більш енергоефективна”, – розповідає голова спільноти.

Андрій Галдін також підкреслює, що в цьому році всі процеси запустились на місяць раніше, до чого не були готові деякі пасічники.

“Рання весна зрушує всі роботи, тобто фази цвітіння медоносів, і деякі бджолярі не були підготовлені до цього. У цьому році все зрушилося на місяць раніше. На моїй практиці таке вперше. І так як ми спостерігали посушливу зиму, це позначиться на врожайності медоносних культур, і відповідно на їх нектаропродуктивність”, – говорить він.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією АгроЮг

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!