Корпорація «Сварог Вест Груп» збільшила потужності фруктосховищ

0 136

Корпорація «Сварог Вест Груп» наростила загальні потужності зберігання фруктово-овочевої продукції до 9,8 тис т. Показник зафіксовано станом на січень 2019 року. Про це повідомляє УПОА.

Як повідомили в самій корпорації, одне з її підприємств, ТОВ «Буковинський сад» в листопаді минулого року завершило будівництво холодильника з регульованим газовим середовищем. Фруктосховище розраховане на 1,1 тис тон продукції, а сучасне обладнання дає змогу протягом року зберігати овочі і фрукти свіжими.

Перша черга сучасного холодильного обладнання була введена в експлуатацію в 2012 році. Здане в той час сховище розраховане на 2,5 тис тон. Пізніше стали до ладу сховища на 5 тис т і 1,2 тис тон для зберігання яблук і груш.

Корпорація «Сварог Вест Груп» працює у Хмельницькій та Чернівецькій областях. Основними напрямки її діяльності є рослинництво (вирощування фруктів, ягід, горіхів, культур для виробництва напоїв і прянощів), тваринництво, а також зберігання продукції. В користуванні корпорації перебуває майже 80 тисяч гектарів землі.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!