Кошти на переробку плодоовочевої продукції держава дасть у 2019 році

0 124

Мінагрополітики обіцяє підтримати виробників плодоовочевої продукції матеріально. Для того, щоб фермери і приватні підприємства почувалися більш впевнено, розроблено державні програми, якими і передбачатиметься допомога. Про існування таких програм виробників інформувала пресс-служба МінАПК.

Про один з напрямків, за яким визначатиметься доцільність надання фінансової підримки, розповіла заступник міністра агрополітики України Ольга Трофимцева на конференції в Херсоні. Ішлося, зокрема, про можливість отримати до 80% компенсації вартості саджанців.

Мінагрополітики також пропонує повернутися до кооперації, а її нові правила закладені в програмі, яка обіцяє «фермерський мільярд». Правда, дрібні виробники повинні об’єднатися в кооператив, який уже і зможе отримати від держави компенсацію за придбання обладнання для переробки ягід, фруктів, овочів. Програма є на сайті міністерства.

Саме за умов кооперації, на думку Ольги Трофимцевої, відкриються кращі можливості для виходу на міжнародний ринок і експорту переробленої продукції на вигідних у мовах. До того ж, кооператив, на відміну від окремого підприємця, зможе краще протистояти трейдерам.

 

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!