Крафтове вино будуть виробляти з лохини, вирощеної фермерами на Київщині

0 962

Першу партію сухого ігристого вина з органічної лохини виготовлять в Україні цього року. Ідея створити крафтовий напій з’явилась завдяки співпраці виробничого кооперативу «Ягідки» (ТМ BigBlue), що вирощує лохину на Київщині, та виробника сидру під торговельною маркою BerryLand, повідомляє SEEDS.

Лохинове ігристе має міцність 7 градусів. Це не настоянка, а справжнє сухе вино – зовсім інший рівень продукту, говорить директор СВК «Ягідки» Олег Науменко.

Цього року виробництво напою буде лімітованим – планується випустити лише 200 пляшок ігристого, пише AGRI-GATOR. Наступного ж року почнеться виробництво лохинового вина у промислових масштабах.

Нагадаємо, цього року СВК «Ягідки» встановив рекорд України, адже у господарстві виростили найбільшу органічну лохину. Діаметр рекордної ягоди – 3,05 сантиметра, а вага 9 грамів.

Читайте також: Вперше до Книги рекордів України потрапила величезна лохина

Олег Науменко займається ягідним бізнесом з 2016 року. Говорить, що у попередні роки також ягоди були великими, але офіційно зафіксувати рекорд вирішив лише тепер.

“Якщо ми почнемо дивувати покупців в Україні, на зовнішньому ринку це теж помітять. Повірте, за нашими досягненнями уважно спостерігають у Європі, Об’єднаних Арабських Еміратах та в інших країнах. Це підвищує увагу до України та до нашої аграрної органічної продукції”, – говорить засновник кооперативу Олег Науменко.

Більшу частину органічної лохини з господарства продають на українському ринку. Також експортують ягоду в Узбекистан. Стратегічна мета підприємства – почати продавати свою продукцію в Китаї.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!