Кращі світові експерти із закупівель та Supply Chain на міжнародній онлайн-конференції в жовтні 2020 року

0 153

20, 21 і 22 жовтня 2020 року відбудеться Міжнародна онлайн-конференція “Ефективні закупівлі та постачання 2020. Нова реальність”, яку організовує компанія IPSM (International Procurement and Supply Management).

16 експертів-практиків з 10 країн поділяться власними кейсами, в тому числі успішними напрацюваннями під час корона-кризи.

Керівники і фахівці із закупівель, комерційні директори, директори з виробництва та логістики, менеджери профільних напрямків – 400+ учасників в цьому році збереться в онлайні для обговорення змін в закупівлях і ланцгу постачання в період Covid.

Марина Трепова:

“Світ змінюється, змінюється і підхід до закупівель. IT-технології, цифрова трансформація, сталий розвиток (sustainability), прозорість і аутсорсинг закупівель – тренди, без яких сучасне сферу закупівель вже не уявити. У 2020 світ сильно змінився. Ми приділяємо особливу увагу управлінню ризиками і безперервним постачанням, безпеці співробітників і клієнтів, управлінню відносинами з постачальниками і стабільності бізнесу “.

У програмі конференції: 9 виступів, 3 панельні дискусії, 4 практичні сесії.Вікторія Кравченко:

“Високий рівень Першої конференції зобов’язує тримати планку. За рік ми відвідали Digital Procurement World в Амстердамі і CIPS Supply Management Awards 2019 Лондоні, щоб знайти практиків з найцікавішими темами.
Пандемія і карантин вплинули на формат і контент конференції, але не торкнуться якості контенту. Ми розширили лінійку спікерів, які поділяться свіжими кейсами за весну-літо 2020 “.

Вартість квитків:

1 день (20, 21 або 22 жовтня) – 5 380 грн.

3 дні (20, 21 і 22 жовтня) – 13 660 грн.

VIP-пакет – 24 700 грн.

Практичні воркшопи можна купити окремо. Кожен учасник отримає індивідуальне посилання. Найбільш уважні учасники, клієнти і передплатники знайдуть промокоди для знижок на квитки в соціальних мережах компанії IPSM і в розсилках партнерів.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!