Кришнаїти заснували органічну ферму на Дніпропетровщині

0 140

У Дніпропетровській області на полях площею 150 гектарів громада кришнаїтів вирощує органічні ягоди та нішеві культури, повідомляє SEEDS.

З ягідника ферми площею 14 гектарів власники збирають більш ніж 100 тонн урожаю. Тут вирощують малину, суницю садову та порічки. Виробництво органічне, тому гербіцидів на фермі не використовують. Замість них – ручне прополювання бур’яну. Підживлюють рослини біологічними добривами власного виробництва (хлорелла та ін.), а також гноєм.

Решта території господарства – це місця для вирощування спецій, овочів, нуту та ін. Всі поля мають органічні сертифікати.

Значну частину врожаю кришнаїти експортують до США та країн ЄС. Наприклад, до Сполучених Штатів щороку продають 10 тонн ягід.

Спільнота вибрала саме органічне землеробство, оскільки такий вид господарювання сприяє відновленню ґрунтів та відповідає світогляду кришнаїтів. Розвиток господарства триває вже 15 років.

“Щось справжнє створюється не швидко, але має довготривалий результат. Ми прагнемо жити в чистій місцевості та вживати чисті продукти”, – говорить керівник проєкту Юрій Танцюра.

SEEDS.org.ua за матеріалами ICTV

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!