«Кролікофф»&«Наш Кріль»: Сучасні кролеферми замкнутого циклу виробництва працюють на Черкащині

0 760

В той час, як основне виробництво кролятини в Україні відбувається в господарствах населення, на Черкащині вже діють кролеферми нового типу, що працють як замкнуті комплекси.

Прикладом створення кролеферми нового типу в промислових обсягах є компанія «Кролікофф», яка в 2010 році викупила виробничі потужності ТОВ «Анмакс» та створила підприємство по вирощуванню кроликів для виробництва м’яса та м’ясних продуктів. На сьогодні це комплекс з замкнутим та безвідходним циклом виробництва, який включає комбікормовий завод, селекційно-племінне господарство, ферми по вирощуванню кроликів, забійну ділянку, відділи переробки та реалізації продукції.

Також, сьогодні працює кролеферма в с. Юрківка Уманського району товариства «Агроплант».

Це реалізований проект кролевиробництва, який в собі об’єднує вирощування кролів (кролеферма із власним відтворенням, вирощуванням, відгодівлею кролів), власне кормовиробництво від вирощування сировини (зернові культури, багаторічні трави), її переробки, гранулювання корму за збалансованістю раціону, забійний та переробний цехи, реалізацію готової продукції через власну торгівельну мережу під торговою маркою «Наш Кріль».

SEEDS.org.ua за матеріалами AgroNews

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!