Кукурудзяний метелик загрожує полям Полтавщини

0 416

Неймовірне поширення кукурудзяного метелика спостерігається наразі на території Полтавської області. Про це на власній сторінці у Facebook повідомив агроном-дослідник Олександр Васильєв, який провів моніторинг розповсюдження шкідливої комахи.

Згідно зі звітом, станом на кінець червня, у Кобеляцькому районі відзначається високий рівень масових польотів метелика.

Також стало відомо, що кукурудзяний метелик стрімко атакує Семенівський, Шишацький, Диканський та Котелевський райони. Ні спека, ні дощі не здатні зупинити знищувача, тому масова яйцекладка розпочнеться 3 – 5 липня.

За його словами зараз дуже важливо не пропустити той момент, коли шкідники будуть відкладати яйця. Тоді на поля необхідно буде внести трихограму.

“Синоптики попереджають, що температура у ночі може понизитися до +13 °С, але треба пам’ятати, що для поодинокої яйцекладки температура повітря має бути не нижче +14 °С, а для масової – понад +17 °С”, – каже агроном-дослідник.

Щоб позбавитися стеблового метелика треба вживати комплексні заходи: організаційно-господарські, агротехнічні, хімічні та біологічні.

SEEDS.org.ua за інформацією з Facebook Олександра Васильєва

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!