За українськими баранами їдуть навіть купці з-за кордону

0 778

Фермер Олег Шилов перетворив домашнє господарства на вівчарську ферму, зараз продає вовну та своїх баранів по всій Україні, купувати тварин приїжджають навіть з Туреччини.

Зараз на агрофермі Шилова 500 овець. За ними доглядають шестеро працівників. Фермер каже, що вівці невибагливі до пасовища, тому можуть випасатися там, де для інших тварин непридатна земля. Також вони виконують санітарну функцію.

Щовесни Олег Шилов зрізає вовну з овець і відправляє її на фабрики з переробки вовни. Зараз в Україні дві найбільших – у Харкові та Чернігові. За 1 кг вовни підприємець отримує 10 гривень. Ціна залежить від якості вовни та породи овець.

Близько двадцяти приватних господарств Лиманщини об’єдналися, щоб вигідно продавати вовну.

“Я згуртував навколо себе усіх вівчарів громади, раніше вони просто спалювали цю вовну, зараз несуть до мене на ферму, а потім ми викликаємо фахівця і машину, яка її забирає. Так усім вигідно, бо за вовною навіть із 40 овець ніхто не приїде. Цієї весни ми здали 2 тони вовни”, – поділився фермер.

Раніше фермер привозив баранів з Криму, зараз за породистими тваринами їдуть до нього. Невдовзі він очікує на своїй фермі черговий раз гостей з Туреччини. Також баранів купують фермери з інших регіонів України.

SEEDS.org.ua за інформацією Бізнес-Схід

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!