Квадратні яблука – новий світовий тренд

0 295

Овочі та фрукти незвичайної форми поступово стають новим світовим трендом. Спочатку з’явилися кавуни такої форми, а вже потім почали експериментувати і з іншими рослинами.

Здавалося б, що така форма має суто утилітарну функцію — простіше перевозити овочі та фрукти, бо їх легше складувати по ящиках. Однак, у більшості випадків квадратні яблука вирощують просто для того, щоб заробити на цьому.

Отримати незвичайну форму здається, на перший погляд, нездійсненним завданням. Для звичайного дачника це так, але насамперед тому, що в нього немає необхідних інструментів у наявності.

На виробництвах же є своя методика:

  • спочатку відбувається висадка рослин за стандартними правилами (можна використовувати й дерева, які вже давали плоди стандартної форми);
  • чекають, поки плід почне формуватися;
  • коли він досягне в діаметрі 2-3 сантиметрів, його встановлюють у спеціальні ємності кубічної форми.

Такі форми для яблук виготовляються з матеріалу, що пропускає вологу і сонячне світло. Тільки в такому разі можна сподіватися на те, що вони дозріють і стануть смачними, яскравими, такими, якими мають бути справжні яблука.Насправді ці форми можуть бути найрізноманітнішими. У багатьох країнах успішно практикується дозрівання плодів у прямокутній формі, видовженій, конусній, навіть серця або будь-якої іншої геометричної фігури.

Продаж квадратних яблук — це скоріше маркетинговий хід. Якщо кілограм звичайних фруктів можна купити приблизно за 20 гривень, то тільки одне яблуко такої форми буде коштувати близько 200 гривень. Звичайно, вони продаються  в спеціалізованих магазинах.

Незвичайні фрукти купують як подарунок до різних подій, адже, звичайно, кошик з такими яблуками запам’ятається винуватцеві торжества набагато сильніше.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією exo.in.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!