Лавандове поле розквітнуло у Сумській області

0 1 690

Чи знаєте ви, що лаванда починає добре квітнути лише на третій рік після висаджування? Попри такий порівняно довгий період повернення інвестицій, лавандова плантація може стати прибутковим бізнесом. Як – читайте у публікації SEEDS.

Щоб посадити лавандове поле, необов’язково бути фермером, доводить фотограф з Сумщини Світлана Ганночка. Чотири роки тому вона разом з родиною заклала таку плантацію в селі Угроїди, за 50 кілометрів від Сум.

Зараз лавандове поле стало гарною локацією для фотосесій, які організовує Світлана. Також з квітів виготовляє саше, ефірну олію, мило, свічки та іншу продукцію. Продає їх як у невеличкому магазині, так і через соцмережі. Також жителі Сум та довколишніх населених пунктів часто приїжджають просто помилуватися лавандою, погуляти на квітучому полі.

Лавандова плантація потребує особливого догляду. Кущі потрібно часто полоти, встановлювати полив. Оскільки у лаванди три періоди цвітіння, зрізають її тричі на рік – обрізають квіти і формують правильний розмір рослин, щоб вони мали гарний вигляд. Починає квітнути плантація на Сумщині наприкінці червня.

SEEDS.org.ua за матеріалами Суспільне Суми

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!