Лавандові поля забуяють під Києвом

0 568

Вже наступного літа під столицею зацвітуть гектари лавандових полів. Садівники саме висаджують 25 тисяч кущів лаванди в “Добропарку”, що під Києвом.

“Лавандовому полю бути! Саме зараз наші садівники висаджують 25 тисяч кущів лаванди, примножуючи колекцію Добропарку! Вже наступного року хвилясті лінії перетворяться в лавандові ріки…

І зовсім скоро ця сонячна галявина стане місцем естетичної насолоди, купи гарних фото, дихальної терапії, спокою та єднання з прекрасним від раннього літа, до самої осені”, – повідомляється на сторінці парку в Facebook.А ще у парку поділилися радісною новиною, вже за кілька днів выдбудеться відкриття наступного проекту “Сад петунії”. Заплановане воно на 18 червня.

Нещодавно у парку цвіли тюльпанові поля. Попри карантин сюди приїхали тисячі українців, і не тільки зі столичного регіону.


Добропарк – це проєкт ландшафтного парку сім`ї Добруцьких. Подружжя висаджувало улюблені колекції рослин: гортензії, магнолії, сакури, бузок, декілька сортів берези та хвойних дерев, понад 20 тисяч тюльпанів та ін.

З часом ці колекції доповнювалися унікальними сортами, які подружжя привозило після поїздок всесвітньо відомими садами Англії, Франції, Голландії та Бельгії.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!