Лебедине відлуння: на Херсонщині запровадили карантинні обмеження

0 307

На Херсонщині через загиблих від пташиного грипу лебедів, тіла яких виявили 28 лютого на території Національного природного парку “Нижньодніпровський”, встановлено карантинні обмеження. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.

«Для недопущення поширення хвороби на місцевості, де виявили випадки захворювання пташиними грипом, встановлені карантинні обмеження та визначено територію епізоотичного вогнища: до епізоотичного вогнища потрапили район річки Конка та річки Гнилуша.

До буферної зони (захисту) потрапили: територія навколо неблагополучного пункту (епізоотичного осередку) радіусом 3 км, до якої включено населені пункти м. Олешки», – йдеться у повідомленні.

До зони спостереження (нагляду) потрапили: територія навколо неблагополучного пункту радіусом 10 км, до якої включено частину м. Херсон, села Антонівка, Молодіжне, Інженерне, Зеленівка, Надніпрянське, Придніпровське, Садово, Саги, Солонці, Підлісне, Пойма, Піщанівка та дачний кооператив Нечаєво.

Також в Олешківському районі контролюватимуть клінічний стан птиці у приватному секторі – проводитимуть подвірні обходи.

Водночас в ОДА підкреслюють, що загибель лебедів не пов’язана з загибеллю птахів на території Біосферного заповідника «Асканія-Нова», де експерти вже виключили пташиний грип.


28 лютого у плавнях між Херсоном та Олешками спортсмени знайшли мертвих лебедів. 2 березня стало відомо, що у лебедів виявлено пташиний грип.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!