Лікар Комаровський вивів формулу споживання цитрусових

0 3 046

Напередодні Нового року, сезону масового споживання цитрусових в нашій країні, багато лікарів не соромляться давати поради про норму їх споживання. Однак певної норми просто не існує. Про це заявив відомий телеведучий, і не менш відомий лікар Євген Комаровський, на свій сторінці в Facebook .

“Медична наука не може дати відповідь на це питання. Ну немає таких таблиць: вік – допустима кількість. Відповісти на це питання можете тільки ви. І це буде відповідь правильна винятково для вас”, – стверджує лікар.

Авокадо вредит экологии / Сниффинг / Комаровский о фильме "Ирландец"

Тема выпуска:— Сколько мандаринов можно съесть?— Почему авокадо вредит экологии, а глобальное потепление ускоряет роды?— Что такое сниффинг и насколько это опасно?— Как доктор Комаровский выбирает друзей и…— Мнение о фильме "Ирландец".

Gepostet von Доктор Комаровский am Freitag, 13. Dezember 2019

За словами Комаровського, визначити цю норму можна тільки шляхом проб і помилок, збільшуючи кількість споживаних цитрусових від однієї штуки, до тієї кількості, яка почне впливати на нормальну роботу травлення.

“І ще, якщо ви буде проводити такі експерименти над собою, завжди задавайте собі таке питання: а мої предки їли це чи ні”, – радить лікар Комаровський.

Між тим мандарини перші у списку цитрусових, що заслуговують бути частиною нашого щоденного раціону харчування. Вони містять найбільшу кількість вітаміну С, велику кількість вітаміну D (захищає дітей від рахіту) та вітаміну К, які так потрібні для еластичності кровоносних судин.

Вітаміни в плодах мандаринів зберігаються практично без втрат навіть при довгому зберіганні. Крім того, мандарини не містять нітратів, оскільки вони не сумісні з лимонною кислотою, яка є у них.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!