Лісівники Закарпаття заходилися розводити фазанів

0 352

Закарпатські лісівники, окрім іншого, визначають як один із перспективних напрямів роботи — розведення фазанів. Ці дивовижні пернаті поїдають колорадського жука, мишей, ящірок, змійок. До того ж вони радують око своїм привабливим виглядом.

Разом з обласним осередком Українського товариства мисливців і рибалок лісівники працюють над збільшенням кількості “королівських птахів”. Для цього в держлісгоспах почали створювати фазанарії. І справа просувається досить успішно.

Торік у Великобичківському лісгоспі Рахівського району організували перший на Закарпатті фазанарій. Спочатку для вольєра придбали 12 птахів. І тепер там чотири види фазанів: діамантовий, золотий, румунський і звичайний (на знімку).

Цією справою зайнялися також директори Виноградівського і Довжанського лісгоспів Василь Агій і Василь Ледней, а решта підприємств, що підпорядковані обласному управлінню лісового та мисливського господарства, заманюють на свою територію цих золотистих птахів підгодівлею.

В сусідніх з Україною державах Європи у ресторанах м’ясо фазанів подають як вишукану страву. А оскільки м’який клімат низинного й передгірського Закарпаття сприяє розведенню фазанів та й конкуренції наразі немає, то справа ця ще й цілком вигідна.

SEEDS.org.ua за інформацією Голосу України 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!