Львівщина виділить 17 мільйонів на трансформацію особистих господарств у сімейні фермерські

1 349

Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, доповнена новими напрямами, що передбачають очікуване фінансування від Львівської обласної ради — 17 млн грн, пише SEEDS.

Як зазначила т.в.о. директора департаменту Людмила Гончаренко, торік завершився період реалізації Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки. Про це повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

«Програма передбачала створення умов для стабільного динамічного розвитку виробництва сільськогосподарської продукції. Зокрема, за цей період збільшили обсяги виробництва валової сільськогосподарської продукції на 13,9%, у тому числі сільгосппідприємства — на 32,9%.

Зернових було збільшено на 14,2%, овочів — на 64,1%, плодів і ягід — на 6,9% за рахунок підвищення врожайності цих культур та збільшення посівних площ. Впродовж 2020 року офіційно зареєстрували 32 сімейні фермерські господарства, у тому числі 23 — в молочному скотарстві. Реалізували 30 бізнес-проєктів та інвестиційних проєктів. Додатково створили 20 робочих місць», — повідомила Людмила Гончаренко.

Велика частина нової програми на 2021-2023 роки присвячена забезпеченню споживчої потреби населення та розвитку підприємництва на селі, а також органічного виробництва.

Згідно з програмою передбачена фінансова підтримка аграріїв у вигляді часткового відшкодування витрат за придбання та використання біологічних засобів захисту рослин, відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва.

«Заплановано реалізацію 62 малих бізнес-проєктів з розвитку аграрного виробництва та організацію аграрних виставок і ярмарків із метою промоції місцевого сільгоспвиробництва.

Особлива увага буде приділятись реалізації можливостей молоді, учасників АТО та ООС та жінок у веденні господарств сімейного типу», — зазначила Людмила Гончаренко.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Володимир Іванович пише

    За рік Департамент агропромислового розвитку створив аж 20 робочих місць на селі…Не перепрацювалися часом???А скільки стільців протерли за рік??? Чим ви всі кращі за головного КЛОУНА держави??? ГАНЬБА !!!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!