Майбутні астронавти на Місяці будуть забезпечені місцевими овочами і фруктами, вважають китайські вчені

0 132

Окремі зразки насіння овочів і фруктів, доставлені на зворотний бік Місяця космічним апаратом «Чанъэ-4», можуть прорости і порадувати космічним урожаєм. Сьогодні у їх життєдіяльності спостерігається прогрес. Про це повідомляє «Пропозиція».

Керівник біологічного експерименту в рамках китайської місії «Чан’е-4» професор Лю Ханьлун розповів, що намітився прогрес в життєдіяльності в насінні ріпаку та картоплі. На останні, картоплю і рапс, вчені покладають особливі надії, адже саме цим рослинам потрібно буде годувати майбутніх астронавтів. Для виготовлення одягу на Місяці мав слугувати вирощений на цій планеті бавовник.

Раніше повідомлялося, що першим на Місяці проросло насіння бавовника, але через 9 днів паростки загинули. Такий результат вчені пояснюють падінням температури до мінус 150 градусів за Цельсієм. Могли також вплинути гравітаційне поле, низка інших фізичних властивостях Місяця.

Вчені переконані, що вирощувати їжу для космонавтів на Місяці цілком можливо. Наразі стоїть завдання − змінити і доопрацювати міні-біосферу.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!