Майбутнє насіннєвого ринку України визначить VIII KIEV AGROCHEM FORUM 2020

1 211

Перспективи насіннєвого ринку в Україні, ефективність живлення і захисту рослин обговорять найкращі фахівці країни під час “VIІI Київського агрохімічного форуму. Добрива, ЗЗР, Насіння”, який відбудеться в столиці, 21 лютого 2020 року.

Організатором щорічного заходу являється ІА “Інфоіндустрія”, Генеральним інформаційним партнером виступає журнал “Агроіндустрія”, Головним медіа-партнером виступає аграрне інтернет-радіо AGRO.FM.

Партнери форуму: ТОВ “Агрохімічна Компанія ГРОСДОРФ”, ДП “Науковий токсикологічний центр імені Л.І. Медведя МОЗ України”, “Насіннєва асоціація України”.

Програма конференції складається з наступних сесій:

І. ЗЗР – виклики ринку.

У складі сесії – доповіді і круглий стіл, присвячені напрямкам розвитку ринку в 2020 році і в стратегічній перспективі, змінам в процесі реєстрації агрохімікатів та основним проблемними зонам у галузі ЗЗР. Круглий стіл викликає учасників з провідних компаній щодо обговорення одного із критичних питань галузі.

ІІ. Насіння – акцент на якість!
Фахівці галузі у доповідях всебічно висвітлять реалії насінництва в Україні, розглядаючи проблеми якості, обробки, стандартизації тощо.

ІІІ. Майбутнє добрив: інновації чи лайфхаки?
Аналіз тенденцій на ринку спеціальних добрив і біостимуляторів, роль мезо- і мікроелементів, вірне їх використання у сільгоспвиробництві, нагальні потреби у комплексах елементів живлення.
Також будуть розглянуті питання, загальні для кожної галузі – насіння, ЗЗР, добрив, інокулянтів, біостимуляторів, пов’язані з логістикою, комерціалізацією, маркетингом, сучасними інструментами просування й дистрибуції.

 

Учасниками форуму стануть профільні громадські організації, об’єднання, науковці, оператори ринків, виробники та споживачі.


З детальною інформацією про агрохімічний форум можна ознайомитися на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати по телефоном: +38067-536-91-39, Олена Кравець

або  звернутись за допомогою ел.адреси: infoindustria2014@ukr.net

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Ігор пише

    А чому KIEV а не KYIV? Самі себе не поважаєте?

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!