Майстер лісу з Тернопілля висадив понад 50 га дерев

0 229

Майстер лісу Іван Ігорович Галаван, який піклується обходом №1 у Язлівецькому лісництві ДП “Бучацьке лісове господарство”, що на Тернопільщині, висадив лісових насаджень на більше як 50 га.

Язлівецьке лісництво державного підприємства “Бучацьке лісове господарство” розташоване у південно-західній частині Тернопільської області на території Бучацького, Монастириського і Теребовлянського та частково Заліщицького районів. Площа лісництва 3864 га. Є 4 обходи.

За інформацією прес служби ДП “Бучацький лісгосп”, найкращий обхід – №1. Ним піклується майстер лісу Іван Ігорович Галаван.

Майстер лісу – професія не лише відповідальна, а й фізично важка. Адже фактично це господар у лісі. Усі насущні турботи і всі роботи в обході – посадка, догляд, лісові розсадники, прочищення, освітлення, контроль за рубками головного користування, вивезенням деревини, побічне користування.

Також відстежувати браконьєрів, проводити огляд угідь, охороняти ліс від неохайних відпочивальників та звісно ж насаджувати і доглядати лісові культури – така щоденна робота, майстра лісу Язлівецького лісництва.

За усією роботою пильно спостерігає, ретельно виконує і всім опікується уже 30 років Іван Ігорович. За цей час він висадив більше 50 гектарів нового лісу. Нині площа обходу становить 1100 га.

Майстер лісу за день встигає обійти свої “володіння” і впоратися зі всіма негараздами.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією 7 ДНІВ-УКРАЇНА

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!