Майстриня з Вінниччини готує м’ясні смаколики для українських військових

0 195

Якою має бути їжа для військових? Звичайно ж – корисною, смачною та поживною. Утім, в умовах інтенсивних боїв чи розвідувальних дій, не завжди є можливість щось приготувати. І тут в нагоді захисникам стають “перекуси” від волонтерів. Зокрема, популярними стали енергетичні батончики з горіхами та м’ясні снеки, повідомляє SEEDS.

Щоб готувати цю провізію для бійців, волонтери залучають крафтових виробників та збирають продукти і кошти на їх приготування. Доєдналася до “кулінарного батальйону” і Людмила Гайсенюк з Вінниччини, яка до початку повномасштабного вторгнення виготовляла пастилу та джерки (м’ясні чипси) на замовлення.

“Вирішила, що сушитиму. Беру на себе всі витрати з виробництва: світло, воду, необхідні спеції, упакування і так далі. Але подужати в необхідній кількості закупівлю сировини я самотужки не можу. Звернулась до своїх підписників в інстаграмі з пропозицією. І вже наступного дня, зранку я вже плакала, бо мої підписниці зібрали потрібну суму в розмірі 2740 грн. на першу партію і навіть трішки більше для наступної партії джерків”, – розповідає Людмила Гайсенюк.

Джерки майстриня виготовляє з м’яса птиці та свинини.

“Для військових я буду виготовляти джерки саме зі свинини. По-перше, вона ситніша. По-друге, легша у процесі приготування джерків, менше відходить м’яса, як при обрізуванні курячого – жир, кісточки та ін., швидше нарізається. Порції фасую по 30 гр., що в перерахунку на сире м’ясо становить орієнтовно 150-200 грам. Маринад роблю дещо інакший, ніж зазвичай, джерки ледь солені і в міру зі спеціями, аби військові не хотіли багато пити. Гадаю, що таке фасування вийде ситним для звичайного перекусу. Як кажуть волонтери, хлопці ходять в розвідку, йдуть у бій, їм зручно кинути в кишеню кілька пакетиків джерків, енергетичних батончиків, а банку із тушонкою воїну, на жаль, не зручно понести із собою в бій”, – зазначає пані Людмила.

Майстриня вже передала захисникам 350 пакетів з джерками і не планує на цьому зупинятися.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!