Майже 10 млн гривень отримали фермери на Львівщині

0 48

Фермерські господарства Львівської області, які утримують корів, цього року вже отримали 9,6 млн гривень дотацій з державного бюджету. Це найбільший показник серед регіонів України. Минулого року Львівщина теж була лідером за обсягом дотацій, виділених на утримання ВРХ. Це сприяє розвитку молочного скотарства в регіоні, повідомляє SEEDS.

“Львівщина вже другий рік поспіль займає перше місце серед областей України по освоєнню коштів дотації за утримання корів по всіх критеріях: за кількістю фермерських господарств області, кількістю корів та сумою дотації. Приріст поголів’я корів за нарахованою дотацією у фермерських господарствах складає 48 % в порівнянні з минулим роком. Зростає зацікавленість особистих селянських господарств, які утримують більше 5-ти корів, до офіційної реєстрації сімейних фермерських господарств та участі у державних програмах підтримки. Так, впродовж 2020-2021 років у галузі тваринництва створено 39 сімейних фермерських господарств, які можуть залучати для розвитку власного бізнесу всі інструменти фінансової підтримки з обласного і державного бюджетів”, – зазначила Тетяна Гетьман, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

До початку листопада дотації отримали 77 господарств на Львівщині. Кошти було виділено на утримання 1915 корі. Загальна сума виплачених дотацій наразі складає 9,575 млн гривень.

Нагадаємо, відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.10.2021№ 265, отримати дотацію може фермерське господарство, на якому утримується не менше ніж 5 корів. На одну голову худоби нараховують по 5 тис. гривень. Утім, максимальна сума держпідтримки для одного господарства не може перевищувати 250 тис. гривень.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!