Майже все насіння, яке вирощують українські аграрії має іноземну селекцію

0 316

Попри високу вартість насіння іноземної селекції, посівний матеріал основних сільськогосподарських культур від іноземних виробників (імпортний і вирощений в Україні) займає від 50 до 90% вітчизняного ринку насіння. Про це повідомила виконавчий директор “Насіннєвої асоціації України” Сюзанна Григоренко.

“При цьому українські аграрії використовують до 70% насіння кукурудзи іноземної селекції, а соняшнику — до 80-90%”, — уточнила вона.

Попри це, на думку Сюзанни Григоренко, всім учасникам ринку варто пам’ятати, що найважливішим моментом емпатії залишається розуміння того, що саме потрібно клієнту, і в нашому випадку — аграрію.

“Зокрема, в нинішніх реаліях сільгоспвиробнику, який вирощує кукурудзу, важливо мати стабільно високу врожайність гібрида за різних умов, посухостійкість і морозостійкість гібриду, гарну віддачу вологи і високу енергію початкового росту, а також здатність до вирощування в монокультурі”, — вважає експерт.

У 2019 року Україна імпортувала насіння основних сільськогосподарських культур на загальну суму понад $410,3 млн, а експортувала значно менше – на $15,10 млн.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією АПК-Інформ

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!