Малі фермерські господарства України отримають від ЄС 25 млн євро  

0 1 251

Євросоюз виділить €25 млн на підтримку українських малих фермерів. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише “Урядовий портал”.

“Близько €61 млн передбачений для підтримки економіки, €20 млн — для підтримки малих та середніх підприємств, €25 млн — малих фермерських господарств”, — зазначив Кулеба.

Про це йшлося під час телефонної розмови з Високим представником ЄС із закордонних справ і безпекової політики Жозепом Боррелєм, яку міністр закордонних справ України провів напередодні засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС.

Також під час телефонної розмови з представником ЄС із закордонних справ і безпекової політики Жозепом Боррелєм, Дмитро Кулеба обговорив пріоритети ключових реформ в Україні.

Міністр закордонних справ поінформував про історичний прогрес в ухваленні земельної реформи та запевнив, що закон про регулювання банківської діяльності залишається у пріоритеті уряду попри спроби його заблокувати.

“Реформи, які заплановані в Україні є надзвичайно важливими для подальшої співпраці України та ЄС”, — наголосив Жозеп Боррель.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!