Малина цього року буде значно дешевшою

0 116

Перші партії ранньої малини в Україні були досить дорогими, оскільки відчувався дефіцит постачань ягоди з південних регіонів. Утім, наразі починає дозрівати малина і в інших областях, її пропозиція на ринку зростає і ціни стрімко знижуються. Сьогодні ягода в 1,6 раза дешевша, ніж наприкінці червня минулого року, повідомляє SEEDS.

“Оптова ціна на малину в центральних, східних та неокупованих південних областях коливається в межах від 50 до 70 грн за кылограм ($1,71-2,39/кг), що в середньому в 1,6 раза нижче, ніж на перші оптові партії малини рік тому. Таку цінову різницю аналітики ринку пояснюють досить раннім початком сезону малини, а також сприятливими погодними умовами цієї весни”, – зазначають аналітики порталу EastFruit.

Протягом найближчих тижнів почне дозрівати малина в західних та північних областях України. Ці регіони є найбільшими виробниками ягоди, тому пропозиція зростатиме, а ціна знижуватиметься.

Також подешевшанню малини сприятиме те, що наразі неможливо відвантажувати заморожену ягоду через порти. Виробники прагнутимуть швидше реалізувати продукцію і, найбільш імовірно, ціна стрімко впаде.

Нагадаємо, минулого року малина встановила ціновий рекорд – ягода була дорожчою за лохину.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!