Масові продажі суниці садової на Кіровоградщині очікуються після 5 червня

0 314

Попри прохолодну весну, погода не була критичною для врожаю суниці садової у Кіровоградській області. І хоч зараз ціни високі, до наступного тижня вони можуть зменшитися вдвічі, вважає Тетяна Бурага, заступниця директора Департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА.

“Масовий вихід на ринок виробників полуниці (суниці садової) цього року ми очікуємо після 5 червня. Прогнози оптимістичні, оскільки попри прохолодну весняну погоду, критично низьких температур для цієї ягоди не було. Діапазон цін, на який розраховують виробники, досить широкий. Оптова ціна коливатиметься від 35 до 80 гривень, а роздрібна – від 80 до 100 гривень, залежно від якості ягоди”, – зазначає Тетяна Бурага.

Фермер з Кіровоградщини Олександр Сідоров, який на своєму господарстві збирає по 120 кілограмів суниці садової на день, радить висаджувати нові саджанці щороку – так ягода буде більшою. Крім цього, на думку підприємця, найкраще перед висаджуванням ягоди нагорнути невеличкі пагорби та вкривати їх плівкою, тому що так суниця садова достигає швидше.

SEEDS.org.ua за матеріалами Суспільне Кропивницький

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!