“Медові” свічки – додатковий заробіток для українських пасічників

0 800

Пасіка – неймовірна природна “фабрика”, яка дарує людям не тільки корисний солод, незліченну кількість ліків, а й світло. До того ж “медові” свічки – чудова можливість додаткового заробітку для українських бджолярів. Виробляє їх і відомий сімейний бренд крафтового меду “Медові Брати”. Деякі секрети виробництва seeds розповіла речниця “Братів” Катерина Кушнір.

“Ми займаємось виробництвом меду на власних пасіках. Окрім меду ми робимо воскові свічки ручної роботи. Маючи власні пасіки, ми виготовляємо свічки виключно з натурального бджолиного воску.

З бджолиної сім’ї відбираються старі, темні рамки з вощиною та стільниками, які ми кладемо у сонячну воскотопку, що працює завдяки енергії  сонячного проміння, без використання дров та електроенергії.

Рамки з вощиною перетоплюються, в результаті чого виділяється віск, який фільтрується ще раз, а вже потім використовується для виготовлення свічок”, – розповіла майстриня.

…такі свічки мають приємний, медовий аромат – він заспокоює, наповнює дім атмосферою затишку та тепла…

“Бджолиний віск ми розтоплюємо на водяній бані. В нас є спеціальні силіконові форми, які ми готуємо та чистимо перед тим як залити розтоплений віск. Гніт повинен відповідати розміру свічки. В формі є спеціальна виїмка, куди ми кладемо гніт та з’єднуємо силіконову форму, закріплюємо її резинками. Фіксуємо гніт зверху, для того щоб він знаходився рівно посередині. Заливаємо розтоплений віск, даємо йому застигнути декілька годин.

Після чого дістаємо вже майже готову свічку з форми та залишаємо на добу в приміщенні, захищеному від прямих сонячних променів. Вже після чого можна використовувати свічку. Воскові свічки мають приємний, медовий аромат. Він заспокоює, наповнює дім атмосферою затишку та тепла”, – додає Катерина Кушнір.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!