Менш ніж за 20 років Україна втратила майже 20 мільйонів населення

0 3 125

В Україні існують чималі проблеми щодо генетичної безпеки. Тільки з 2001 по 2019 рік наша держава фактично втратила майже 20 мільйонів населення.

Про це розповів Юрій Марченко – Директор Департаменту етнонаціональної безпекової політики, доктор політичних наук, Академік академії політичних наук під час Круглого Столу в Києві на тему “Інвестиції в агробізнес. Що нового нам готує час змін”, організованого AgroGeneration  та AgroInsightex Co, повідомляє кореспондент seeds.

“Перепис відбувався в 2001 році. По виборах 2019 року ми казали, що нас, українців, 42 мільйони, але це статистично. Фактично, добре коли нас є 30 мільйонів.

З 2001 по 2019 рік Україна фактично втратила майже 20 мільйонів населення. Це генетична безпека, яка вже виникає”, – каже експерт.

“Починаючи з 20 років всі ті, хто може стати кращими лікарями, фінансистами і підтримати свою країну покидають її. Тому, що немає рівних можливостей, умов соціального пакету розвиватись на території цієї держави.

На сьогоднішній день виникає питання “де працювати”. І це питання дійсно на часі. Молодь, яка фактично не зможе в країні більше розвиватися, вона виїжджатиме”, – вважає Юрій Марченко.

“Так само покидає країну бізнес. Великий бізнес – холдинги, які заходили на територію України на сьогоднішній день задають собі запитання: чи можливо витримати ті моменти ведення бізнесу в державі, що відбуваються.

Нажаль, там, де не існує прав, там не існує бізнесу. І тут без чіткої інвестиційної політики нам не обійтися”, – переконаний експерт.

“Інвестиційна політика існує. Але вона розмита в законодавчому просторі. А інвестиційна політика – це практично одна із складових національної безпеки держави і вона проявляється в економічній безпеці держави”, – додає Юрій Марченко.

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!