Мешканцю Рівненщини вдалось виростити понад 70 сортів винограду на українському Поліссі

0 3 210

У 2013 році Василь Чугай, житель селища Володимирця, що на Рівненщині, вирішив довести самому собі, що і на бідних поліських ґрунтах виросте сортовий виноград.  Нині у виноградаря-аматора росте вже більш 70 сортів винограду і майже половина з них плодоносять, пише SEEDS.

У своєму регіоні виноградарів, які б заробляли на своєму хобі, Василь не знайшов, довелось шукати контакти виноградарів з Херсона та Запоріжжя. Вони йому й передали досвід щодо особливостей вирощування винограду.

Професіонали-виноградарі на старті захоплення Василя поділилися з ним чотирма саджанцями більш врожайних сортів. Доглядаючи за ними, на наступний рік чоловік мав перший господарський результат: ягоди виросли у три-чотири рази більші від звичайного дикорослого необрізаного винограду.

 Читайте також: Діти з Рівненщини організували «фабрику» патріотичних солодощів 

Нині у Василя Чугая у винограднику росте до сотні кущів, а це більш як 70 різноманітних сортів. З них лише понад десяток різного “Кишмишу”, пише Голос України.

Взимку всі його кущі-вихованці прикопані. Сплять і чекають весни. А сам Василь Чугай уже планує польові роботи на своєму винограднику. Роздав чимало саджанців родині і сусідам. Не шкодує – хай тішаться люди і доглядають.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!