Мешканка Львова вирощує на балконі городину та екзотичні рослини

0 3 470

Львів’янка Анна Іваськевич увесь весняно-літній сезон проводить на дачі. А холодної пори, свою діяльність активна жінка переносить на балкон власної квартири у дев’ятиповерховому будинку, пише SEEDS.

Тут успішно вегетують мангольд (посіяний наприкінці осені), салат, зелена цибуля.

«Щоранку я щипала листки на канапки дітям, онучкам. А зелень продовжувала наростати», — розповідає господиня.

Поряд в окремих гор­щечках тягнеться до світла розсада ранніх помідорів, насіння яких висіяне наприкінці лютого. Також пані Анна плекає томати пізніх сортів, перець. Зі встановленням стійкого тепла вона переселить ці тендітні паростки у відкритий ґрунт.

Ентузіастка займається не тільки традиційними культурами, має й екзоти. На балконі росте інжир, котрий передали до Львова з Німеччини. Його господиня планує перевезти в село, пише Високий Замок.

Читайте також: Столичний школяр вирощує у квартирі зелень на продаж і мріє про власну екоферму

Є тут і лавр. А отримана з кісточки хурма торік уже зацвіла. В окремому ящичку сходить арахіс, який жінка виростила з насінин (обгорнула вологою тканиною та помістила неподалік тепла). Тепер із цікавістю спостерігає за розвитком.

Аналогічно Анна Іваськевич пророщувала батат. Солодкі бульби навіть присилали їй із Італії. Проте найкраще прийнялися екземпляри, придбані в одного тернопільського фермера. Кожен плід утворює багато паростків. Їх треба зрізати й приживити на ділянці. Таким чином удається засадити велику площу, радить господиня.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!