Мешканка Запоріжжя вирощує понад 150 сортів цитрусових екзотів

0 477

Вже 10 років поспіль жителька Запоріжжя Тетяна Кузьмук вирощує екзотичні фрукти. Сьогодні у її теплиці близько 150 різних сортів.

Спонукала до цього звичайна допитливість. Розпочалося все з одного маленького каламондіну. А далі, дізнавшись про різноманіття цитрусових, Тетяна почала потроху купляти дерева і мандаринів, і лимонів, і апельсинів аж поки будинок не став для рослин затісним.

Так з’явилася теплиця, яка поступово розширялася. На сьогоднішній день її площа становить 85 квадратних метрів.

Цитрусові у догляді невибагливі. Мінімальна температура – 5 градусів тепла. Головне – вчасно поливати рослини. І це стосується всіх сортів. А їх тут близько півтори сотні.

Лимони, мандарини, апельсини, грейпфрути, кумквати, манго, лайми – це лише невелика частина її фруктового багатства. Зазвичай врожай цитрусових приходиться на зиму. У середньому період дозрівання – дев’ять місяців.

Смак вирощених у власному саду цитрусових відрізняється від того, що пропонують у супермаркетах, запевняє Тетяна. Її мрія – розширити зимовий сад та виростити нові сорти.

Плодами свого захоплення жінка охоче ділиться з рідними та друзями. І секрет смачної екзотики – в тому, що вирощена з любов’ю.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією tv5.zp.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!