Мільйон під гектаром. Трюфельна ферма в Україні – від вирощування до маркетингу

0 218

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» вітає всіх учасників аграрного ринку з минулими святами і нагадує, що менш ніж за два місяці відбудеться Третя національна аграрна конференція «Мільйон із гектара».

Цього року організатори події підготували цілу серію тематичних цікавинок для делегатів конференції, однією з яких буде доповідь на тему вирощування трюфелів. З презентацією виступить Олександр Джига, агроном-консультант та експерт з виробництва цих грибів в Україні.

Доповідь стосуватиметься наступних складових успішного трюфельного бізнесу: технології вирощування трюфелів, економіка трюфельної ферми в реаліях України, потенціальні ринки збуту продукції та підходи до її маркетингу і реклами.

Усього програма події включатиме декілька десятків презентацій різноманітних варіантів диверсифікації сільськогосподарського виробництва в Україні із найбільш потенційними можливостями отримання максимального прибутку з малої площі, включаючи виноград та черешню в закритому ґрунті, кизил, лікарські рослини, обліпиху, грушу, квасолю, а також багато інших нішевих культур з широкими перспективами як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках збуту.

Нагадуємо, що конференція за традицією пройде в дводенному форматі: пленарна частина 1 березня (конференц-зала «Славутич Арени», Запоріжжя) та практичний бізнес-тур до провідних господарств Запорізької області 2 березня.

Учасники події: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (здебільшого, виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур, які мають на меті диверсифікувати своє виробництво).

Більш докладна інформація про конференцію знаходиться на офіційному сайті події.

З питань участі в заході звертайтеся до організаційного комітету у відділі маркетингу проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

Євген Кузін, моб: +380 96 5836323; т/ф: +380 562 320795 (дод. 304); fruit.intl@fruit-inform.com

Олександр Хорев, моб: +380 67 6343980; т/ф: +380 562 320795 (дод. 300); fruit.chief@fruit-inform.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!