Милованов: Україна “на межі економічного прориву”

0 370

Міністр економіки Тимофій Милованов заявляє, що Україна знаходиться “на межі економічного прориву”. Про це Глава Мінекономіки написав у Facebook, назвавши чотири завдання країни для розвитку економіки.

“Ми на межі економічного прориву. Це відчувалося у всіх зустрічах у США. Люди, бізнес, інвестори, чиновники з інтересом дивляться на Україну, і всі визнають здатність нової влади змінити країну. Очікування високі, але всі хочуть трохи придивитися і точно переконатися”, – пише міністр.

Милованов виділив чотири напрямки, які цікавлять людей і бізнес за кордоном і які потрібно вирішити Україні для успішного економічного розвитку.

По-перше, наскільки самостійно новий уряд приймає рішення і чи немає тіньового уряду, що вступає в гру у критичні моменти. По-друге, чи буде судова реформа і реформа правоохоронних органів і не залишаться вони підконтрольні новій владі і спеціальним інтересам, як відбувалося завжди.

По-третє, наскільки серйозно нова влада збирається боротися з власниками банків, які завдали шкоди платникам податків і клієнтам банків. По-четверте, чи однакові правила гри для всіх. Включно з питанням, чи відбудеться демонополізація і деолігархізація України, і всі олігархи будуть грати за однаковими правилами.

“Я запевнив усіх у позитивних відповідях на ці чотири питання. Але люди хочуть почекати і переконатися, що це дійсно так. Якщо ми переконаємо світ, то Україна почне швидко розвиватися, нас заллють інвестиціями, а ми нарешті станемо успішними. Шанс такий у нас є”, – упевнений Милованов.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!