Мінекономіки тимчасово керуватиме Павло Кухта

0 229

Перший заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Павло Кухта став в. о. міністра. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що процес зміни уряду не повинен позначитися на роботі міністерства та має пройти непомітно.

“Для нашої команди важливо, щоб зміни та реформи, які нам вдалося запустити за 6 місяців роботи (а це ринок землі, запуск приватизації, реформа держпідприємств, створення інструментів для залучення інвестицій та багато іншого), не пропали безслідно та продовжувалися на благо народу України”, – написав Павло Кухта.


Як відомо, Павло Кухта став першим заступником міністра економіки у вересні 2019 року. До того він балотувався до Верховної Ради від партії “Голос”.

У 2015 році він був членом наглядової ради індексу моніторингу реформ, помічником депутатів, радником міністра фінансів. Згодом він став радником прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

З 2016 року Кухта також перебував на посаді заступника голови Стратегічної групи радників щодо підтримки реформ та експерта групи “Податкова реформа” Реанімаційного пакета реформ.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією 112.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!